Компанія Juergen (Юрген) - це провідний український виробник дзеркал в сегменті продукції високої якості (торгова марка J - Mirror™). Товари нашого виробництва зарекомендували себе з найкращого боку не лише в Україні, але в інших країнах світу - Німеччині, Голландії, Бельгії, Австрії, США і Росії. В Україні дзеркала J - Mirror представлені в таких торгових мережах, як Епіцентр, Розетка, Лео Керамика, Ravak і ряді інших.

Виробничий підрозділ компанії був створений в 2002 році. На сьогодні в нашому штаті більше 70 висококваліфікованих працівників, більшість з яких має вищу освіту. Досвідчений персонал, сучасне устаткування і великі виробничі приміщення загальною площею понад 2000 кв.м. дозволяють виробляти значні об'єми високоякісної продукції в стислі терміни. Складальні потужності компанії розташовані в одному з найбільших промислових регіонів України.

З моменту своєї появи фірма Juergen орієнтована на створення інноваційних виробів. Ми завжди прагнемо запропонувати ринку новий продукт і відкрити нову ринкову нішу. Дзеркала, представлені на сайті j-mirror, підтверджують нашу прихильність цій політиці. Виробничий підрозділ Juergen спирається на останні світові досягнення у своїй галузі, а також на розробки власного конструкторського бюро, в штат якого входять конструктора і технологи найвищого рівня.

Магазин красивих дзеркал j-mirror.com – це проект компанії Juergen, який був спочатку створений для просування на ринок нашої чудової розробки в області декоративних дзеркал зі світлодіодним підсвічуванням. Серія дзеркал Juergen LED істотно відрізняється від дзеркал зі світлодіодами від інших виробників, в чому Ви можете переконатися, відвідавши каталог на цьому сайті. Використання нової технології підсвічування дозволило створити велику колекцію дизайнів з різноманітними світловими малюнками. Характерною особливістю світлового малюнка є його рівномірне світіння по усій поверхні. У поєднанні з тонкою конструкцією дзеркала цей ефект не лише красивий, але й дивовижний. Компанія Juergen зареєструвала патент на дзеркала даного типу.

Разом з серією Juergen LED на сайті також представлені дзеркала, виконані за традиційними технологіями. Будь-яке наше дзеркало робиться на високому якісному рівні, про що свідчать численні відгуки клієнтів в різних країнах світу.

Проект j-mirror.com має важливу перевагу: величезний вибір дизайнів дзеркал і їх розмірів. На сайті представлені більше 400 моделей, кожна з яких може бути замовлена у будь-якому розмірі. Клієнт також має можливість вибрати різні опції, такі як тип вмикача, обігрів для запобігання запітнінню, полиця, годинник, вбудоване косметичне дзеркало та інше. На сайті автоматично формується ескіз замовленого виробу, його ціна і вартість доставки. Таким чином, наш покупець вибирає саме той варіант дзеркала, який ідеально йому підходить. Звичайний магазин дзеркал не може надати такого сервісу.

Для забезпечення наших покупців вказаним вище вибором усі дзеркала виготовляються під замовлення за специфікацією клієнта. Виробничий цикл компанії організований таким чином, що час виробництва підтвердженого замовлення займає близько 7-10 робочих днів залежно від складності виробу.