10 причин купити наше дзеркало

Оплата, доставка і упаковка

Доставка

Відповідальність за цілісність дзеркала в процесі доставки лежить на магазині.

Ми здійснюємо доставку нашої продукції по Україні в співпраці з компанією "Нова Пошта" www.novaposhta.ua, яка має свої відділення по всій країні. Вартість доставки автоматично розраховується при замовленні дзеркала.

У вас є можливість вибору з 2 способів доставки:

  • Нова Пошта склад: доставка до найближчого складу компанії "Нова Пошта". БЕЗКОШТОВНО.
  • Нова Пошта до дверей: доставка за вашою адресою (до під'їзду вашого будинку).

При відправці посилки ми вишлемо на вашу зареєстровану у нас адресу електронної пошти відповідне повідомлення з номером товарно-транспортної накладної. По цьому номеру ви зможете відстежити, де знаходиться ваша посилка за адресою novaposhta.ua/frontend/tracking. Доставка здійснюється відповідно до Правил доставки Нової Пошти.

З моменту приходу посилки на найближчий до вас склад Нової Пошти у вас є 5 днів на її отримання. Після закінчення цього терміну посилка автоматично вирушає назад. Повторна відправка в обидві сторони оплачується за ваш рахунок.

Транспортна упаковка дзеркал

Наші дзеркала мають спеціальну транспортну упаковку (пінопласт плюс багатошаровий картон або фанера залежно від розміру і типу дзеркала), яка максимально оберігає їх від можливих ушкоджень при доставці. Наш досвід показує, що відсоток бою складає менше 1%.

Проте, при отриманні дзеркала в службі доставки, вам необхідно переконатися, що дзеркало не пошкоджене. Розкрийте упаковку при отриманні і перевірте дзеркало.

Якщо дзеркало розбито, необхідно зробити наступне. Підпишіть акт про розбиття дзеркала, бланк якого вам повинна надати служба доставки, або вкажіть на товарно-транспортній накладній, що ви відмовляєтеся від отримання дзеркала у зв'язку з його ушкодженням. Копія документу повинна залишитися у вас. Розбите дзеркало поверніть службі доставки - ми вишлемо вам нове дзеркало для заміни. В якості підтвердження факту проблемної доставки відправте нам по електронній пошті копію вказаного вище підписаного документу (акту або транспортної накладної).

Якщо служба доставки не дає вам можливості розкрити упаковку - відмовтесь від приймання і повідомте нас про цей факт зручним для вас способом.

З моменту отримання дзеркала в службі доставки відповідальність за його цілісність переходить до вас.

Строк доставки

Ми виготовляємо дзеркала за вашою специфікацією, завдяки чому ви маєте можливість вибрати дизайн і розмір, які якнайкраще підходять для вашого інтер'єру. Тому після підтвердження замовлення нам необхідно 9-12 робочих днів для виготовлення вашого дзеркала. З урахуванням часу для виробництва термін доставки займає 12-16 робочих днів з моменту передоплати. Точніший термін доставки вказаний на сторінці виробу.

Оплата

Дзеркало виготовляється за індивідуальною специфікацією, тому для початку робіт нам потрібна передоплата вашого замовлення.

Ви можете зробити часткову передоплату. У такому разі остаточний розрахунок проводиться накладеним платежем при отриманні посилки в компанії "Нова Пошта". При цьому необхідно додатково заплатити 2,5% суми доплати за послуги компанії "Нова Пошта". Мінімальна сума передоплати складає 30% вартості замовлення.

Способи оплати:

  • Платіж на розрахунковий рахунок компанії "Juergen”. Платіж за нашими реквізитами можна здійснити у будь-якому банківському відділенні або через систему інтернет-банкінгу, наприклад, систему "Приват 24" або платіжні інтернет системи інших українських банків.
  • Платіж в системі Liqpay (Visa/MasterCard). Проведення транзакцій здійснює платіжна система LiqPay (www.liqpay.com), що гарантує надійність і безпеку електронних платежів на нашому сайті.
  • Платіж від юридичної особи. Ви можете здійснити оплату за безготівковим розрахунком від імені юридичної особи.