10 причин купити наше дзеркало

Питання-Відповідь

Питання по замовленню
Чи можливе замовлення дзеркала індивідуального дизайну?

На нашому сайті ми відразу пропонуємо своїм клієнтам великий вибір дизайнів дзеркал. При цьому Ви можете встановити свій розмір дзеркала і навіть за бажання дещо видозмінити світловий малюнок і його положення!

На додаток до представлених моделей по Вашому запиту ми готові зробити дзеркало індивідуального дизайну. Вишліть нам на електронну адресу info@j-mirror.com Ваші побажання: розміри, ескіз, опції, технічні вимоги. У стислі терміни ми дамо відповідь про можливість виробництва такого дзеркала, про термін постачання і ціну.

Чи можливе замовлення дзеркала індивідуального розміру?

Так, можливий! Виберіть найбільш близький розмір зі списку стандартних на сторінці потрібного Вам дзеркала і натисніть на посилання "мені потрібний інший розмір". Увійшовши, таким чином, в Конфігуратор дзеркала, Ви зможете задати потрібні параметри виробу.


Якщо Вам потрібний розмір, який виходить за рамки можливих в Конфігураторі, вишліть нам запит на адресу info@j-mirror.com. В найкоротший строк ми дамо відповідь про можливість виготовлення дзеркала такого розміру.

Чи можливе замовлення дзеркала великого розміру?
Наш сайт дозволяє замовити дзеркало в широкому діапазоні розмірів до 2,5м.
Навіщо потрібна реєстрація на сайті?

Дзеркало виготовлятиметься персонально за Вашою специфікацією і доставлятиметься за бажаною Вами адресою. Дані для ідентифікації створеного Вами дзеркала і для його коректної доставки - прізвище, ім'я, телефон, адреса і електронна пошта - потрібно буде вказати при реєстрації. Процес дуже простий і займає не більше 1 хвилини.

Після реєстрації на Вашу електронну адресу буде вислано підтвердження зробленого замовлення з вкладеним ескізом дзеркала і його параметрами. Надалі Ви зможете заходити у свій аккаунт і переглядати раніше зроблені замовлення.

Доставка і оплата
Як здійснюється доставка?
Відповідальність за цілісність дзеркала в процесі доставки лежить на магазині.

Ми здійснюємо доставку нашої продукції по Україні в співпраці з компанією «Нова Пошта» www.novaposhta.ua, яка має свої відділення по всій країні.

Вартість доставки автоматично розраховується при замовленні дзеркала.

У вас є можливість вибору з 2 способів доставки:

 • Нова Пошта склад: доставка до найближчого складу компанії «Нова Пошта».
 • Нова Пошта до дверей: доставка за вашою адресою (до під'їзду вашого будинку).

При відправці посилки ми вишлемо Вам повідомлення з номером товарно-транспортної накладної. По цьому номеру Ви зможете відстежити, де знаходиться посилка (novaposhta.ua/frontend/tracking). Доставка здійснюється відповідно до Правил доставки Новою Поштою. З моменту приходу посилки на найближчий до Вас склад Нової Пошти у Вас є 5 днів на її отримання. Після закінчення цього терміну посилка автоматично вирушає назад. Повторна відправка в обидві сторони оплачується за ваш рахунок.

Наша упаковка (пінопласт плюс багатошаровий картон або фанера залежно від розміру і типу дзеркала):

Який термін доставки?

Ми робимо дзеркала за Вашою специфікацією, завдяки чому ви маєте можливість вибрати дизайн і розмір, які якнайкраще підходять для вашого інтер'єру. Тому після підтвердження замовлення нам необхідно 5-7 робочих днів для виготовлення вашого дзеркала. З урахуванням часу для виробництва замовлення термін доставки займає 6-10 робочих днів з моменту передоплати залежно від складності виробу. Точніший термін доставки вказаний на сторінці виробу.

Можливі методи оплати?

Дзеркало робиться за індивідуальною специфікацією, тому для початку робіт нам потрібна передоплата.

Ви можете виконати часткову передоплату. У такому разі остаточний розрахунок робиться післяплатою при отриманні посилки в Новій Пошті. При цьому необхідно буде додатково заплатити 2,5% від суми доплати за послуги Нової Пошти. Мінімальна сума передоплати складає 30% вартості замовлення.

Можливі методи оплати:

 • Платіж на розрахунковий рахунок компанії "Juergen”. Платіж за нашими реквізитами можна здійснити у будь-якому банківському відділенні або через систему інтернет-банкінгу, наприклад, систему "Приват 24" або платіжні інтернет-системи інших українських банків.
 • Платіж в системі LiqPay (Visa/MasterCard). Проведення транзакцій здійснює платіжна система LiqPay www.liqpay.com, що гарантує надійність і безпеку електронних платежів на нашому сайті.
 • Платіж від юридичної особи. Ви можете здійснити оплату за безготівковим розрахунком від імені юридичної особи.
Що робити, якщо дзеркало пошкоджене при транспортуванні?

Відповідальність за збереження дзеркала під час доставки лежить на магазині.

Наші дзеркала мають спеціальну транспортну упаковку, яка максимально оберігає їх від можливих ушкоджень при доставці. Дзеркала великих розмірів упаковані в дерев'яну тару.

Проте, при отриманні дзеркала в службі доставки Вам необхідно переконатися, що дзеркало не пошкоджене. Розкрийте упаковку при отриманні і перевірте дзеркало.

Якщо дзеркало розбито, необхідно зробити наступне. Підпишіть акт про розбиття дзеркала, бланк якого Вам повинна надати служба доставки, або вкажіть на товарно-транспортній накладній, що Ви відмовляєтеся від отримання товару у зв'язку з його ушкодженням. Копія документу повинна залишитися у Вас. Розбите дзеркало поверніть службі доставки - ми вишлемо Вам нове дзеркало для заміни. В якості підтвердження факту проблемної доставки відправте нам по електронній пошті копію вказаного вище підписаного документу (акту або транспортної накладної).

Якщо служба доставки не дає Вам можливість розкрити упаковку - відмовтеся від приймання і повідомте нас про цей факт зручним для Вас способом.

З моменту отримання дзеркала в службі доставки відповідальність за його цілісність переходить до Вас.

Технічні питання
Кріплення дзеркала на стіну.

Конструкція дзеркала і комплект постачання продумані так, щоб максимально полегшити монтаж дзеркала і його підключення.

Дзеркало кріпиться за допомогою шурупів, встановлених в стіні. У Посібнику Користувача, який поставляється разом з дзеркалом (окрім серій alu і Shape), дана детальна інструкція по розмітці стіни під шурупи і подальшому монтажу виробу. У комплекті з дзеркалами серії Juergen LED також додається спеціальний шаблон для розмітки стіни.

У тримальному профілі дзеркала виконані отвори спеціальної форми, як показано на схемі нижче (мітка 1). Під час монтажу дзеркала ці отвори поєднуються з шурупами в стіні, після чого дзеркало під власною вагою трохи опускається вниз і таким чином фіксується. Щоб демонтувати дзеркало із стіни його треба трохи підвести і зняти з шурупів.

Схема зворотної сторони дзеркала
Схема зворотної сторони дзеркала

1 - Отвір для монтажу. Отвори зроблені таким чином, що монтаж дзеркала можливий як в горизонтальному, так і вертикальному положеннях.

При монтажі в нішу необхідно врахувати вказану вище особливість кріплення дзеркала. Між верхніми краями дзеркала і ніші необхідно передбачити вільний простір не менше 21 мм.

Підключення дзеркала до електроживлення.

ВАЖЛИВО! Знеструміть дріт живлення дзеркала до початку робіт!

Дзеркала J - Mirror з підсвічуванням припускають підключення до дроту живлення 220В із заземленням, який виходить із стіни в місці запланованого монтажу дзеркала. У зв'язку з цим вони не укомплектовуються окремим шнуром живлення з вилкою.

За умовчанням на дзеркалах не встановлений вмикач, оскільки передбачається використання зовнішнього включення/виключення електроживлення, як це має місце у багатьох типах освітлювальних приладів. При цьому Ви можете замовити установку вмикача як опцію.

Електрична комутація відбувається в два етапи:

 • Спочатку підключається силовий кабель, який повинен виходити із стіни в районі центральної частини дзеркала ( /- 10 см). У постачання входить комутаційна коробка, в якій відбувається підключення силового кабелю із заземленням до контактів комутаційної коробки. Після підключення коробка закривається і є додатковим захистом електричного контакту від бризок.
 • З комутаційної коробки виходить вологозахищений штекер. Штекер, що відповідає йому, виходить з самого дзеркала. Підключення дзеркала до коробки виконується дуже просто - штекери з'єднуються між собою за принципом, як вилка підключається до розетки. Конструкція штекерів забезпечує захист з'єднання від вологи.

Така система комутації має два достоїнства. По-перше, вона забезпечує захист електричних контактів від попадання води (IP44). По-друге, ця система робить процедуру підключення дуже зручною. Комутація силового кабелю на стіні відбувається без дзеркала, тобто немає необхідності тримати дзеркало і одночасно сполучати дроти.

Детальна інструкція по монтажу дзеркала і підключенню його до електромережі додається при постачанні.

У якому місці повинен виходити дріт із стіни для підключення дзеркала?

Дріт повинен виходити в області /-10 см від центру дзеркала.

Якщо дріт у Вашому приміщенні вже виведений у іншому місці, повідомите подробиці. Ми завжди знаходимо рішення, як організувати підключення.

Установка дзеркала у вологому приміщенні.

Дзеркала J - Mirror із вбудованим підсвічуванням, які відповідають стандарту IP44 по вологозахищеності, можуть бути встановлені в зонах 2 і 3 ванних кімнат. Стандарт IP44 з точки зору вологозахищеності означає захист виробу від попадання бризок. Зони ванної кімнати Ви можете бачити на малюнку нижче:

зони IP для ванної кімнати
Термін служби світлодіодів.
Термін служби світлодіодів складає близько 50 000 годин безперервної роботи.
Заміна світлодіодів в дзеркалі зі світлодіодним підсвічуванням.

Самостійна заміна світлодіодів в дзеркалах серії Juergen LED не передбачається, оскільки термін служби світлодіодів складає близько 50 000 годин безперервної роботи.

Якщо з якої-небудь маловірогідної причини світлодіоди вийдуть з ладу, дивіться розділ "Гарантія і постгарантійне обслуговування" на цій сторінці сайту.

Заміна ламп в дзеркалі з люмінесцентним підсвічуванням.

ВАЖЛИВО! Знеструміть дріт живлення дзеркала до початку робіт!

У дзеркалах серії mLt з люмінесцентним підсвічуванням використовуються стандартні лампи типу TL, які можна купити практично у будь-якому магазині або супермаркеті господарських товарів. Заміна лампи може бути легко виконана самостійно по аналогії із заміною лампи в настільних світильниках. Для отримання доступу до лампи досить зняти дзеркало із стіни і відключити його від електричного живлення.

Яка товщина дзеркала?

Товщина дзеркальної конструкції залежить від серії:

 • Серія Juergen LED – 30мм.
 • Серія LED ST – 30мм.
 • Серія mLt – 45мм.
 • Серія Inox – 40мм.
 • Серія Shape – 6мм чи 30мм залежно від вибраного способу монтажу.
 • Серія Hollywood – 45мм без урахування ламп.
Яке дзеркальне полотно використовується?

Для виробництва наших дзеркал ми використовуємо дзеркальне полотно MNGE (Mirox New Generation Ecological) виробництва концерну AGC, який є найбільшим у світі виробником скла. Цей матеріал має ряд істотних достоїнств і переваг:

 • Екологічно чистий продукт без змісту міді і свинцю.
 • Запатентований процес виробництва MNGE гарантує чудову якість і високу стійкість дзеркала, які відповідають найжорсткішим стандартам.
 • Неперевершена стійкість до корозії і старіння навіть у вологих умовах: термін служби дзеркала в 3 рази довший, ніж для звичайних дзеркал.
 • Підвищена стійкість до грубих чистячих засобів: в 7 разів стійкіше за звичайне дзеркало.
 • Дзеркала Mirox з часом не схильні до утворення точкової корозії і задимленості.
 • В процесі виробництва використовуються екологічно дружні техпроцеси.
Установка дзеркала в нішу.

При установці дзеркала в нішу необхідно врахувати ряд моментів:

 • Розмір ніші по горизонталі (ширині) має бути більше ширини дзеркала не менше ніж на 8 мм. Таким чином, величина проміжків по горизонталі з двох сторін дзеркала буде як мінімум 4 мм.
 • Як вказано у розділі Кріплення дзеркала на стіну, між верхніми краями дзеркала і ніші необхідно передбачити вільний простір не менше 21 мм. Це пов'язано з тим, що для монтажу потрібний невеликий "хід" виробу по вертикалі.
 • Вмикач (при його наявності) буде спрямований в одну із сторін дзеркала (управо, вліво, або вниз). Якщо ця сторона дзеркала прилягає впритул до стінки ніші, то доступ до вмикача на цій стороні буде неможливий. Відповідно, необхідно або використати зовнішній вмикач, який встановлений окремо на стіні, або ставити вмикач на тій стороні виробу, де проміжок між дзеркалом і стінкою ніші дозволить користуватися вмикачем.

Якщо Ви плануєте ставити наше дзеркало в ніші, обов'язково вкажіть цей факт в коментарі до замовлення!

Наскільки сильне освітлення дає підсвічування дзеркала?

Підсвічування наших дзеркал виконує як декоративну, так і практичну функції. Дзеркала усіх серій дають освітленість, якої вистачає для підсвічування обличчя під час звичайних косметичних процедур (макіяж, гоління).

Для дзеркал із вбудованим світлодіодним підсвічуванням міра освітленості пропорційна площі світлової зони дзеркала. Тому, якщо для Вас важлива освітленість, то вибирайте моделі дзеркал зі світловою зоною по периметру.

Найбільше підсвічування дають дзеркала серії Hollywood. Вони мають традиційний дизайн, який часто використовується в гримувальних кіностудій.

Як зберігати дзеркало до установки?

До моменту монтажу доки дзеркало знаходиться в упаковці, його необхідно зберігати при кімнатній температурі в провітрюваному приміщенні. Тривале зберігання в інших умовах може привести до псування шару амальгами дзеркала і утворення на ньому темних плям.

Правила поводження з дзеркалом.
 • Не використовуйте дзеркало в приміщеннях, де температура перевищує 40 або нижче 0 градусів Цельсія.
 • Не кріпіть дзеркало в місцях постійного прямого попадання води (душові).
 • Не використовуйте розчинники і миючі засоби не призначені для догляду за дзеркалами.
 • При чищенні дзеркала використовуйте мило або нейтральні миючі засоби і м'яку губку або тканину.
 • Не використовуйте абразивні чистячі засоби, порошки для кухонь, плит і іншої побутової хімії, а також твердих мочалок, жорстких щіток і так далі.
 • Не використовуйте бензин, розчинник і інші органічні розчинники.
 • При попаданні на дзеркальну поверхню фарби для волосся, вибілювача і інших лужних хімікатів негайно змийте їх чистою водою.
Питання по опціям для дзеркал
Де знаходиться управління вбудованим годинником?

Управління вбудованим годинником розташоване на нижньому торці дзеркала, як показано на фотографії. Таке розташування дає можливість легко виставляти точний час і при цьому не погіршує зовнішній вигляд дзеркала.

Як вибрати розмір нагрівача для усунення запітніння?

Вибір розміру нагрівача визначається тим, яку частину дзеркала Ви хочете бачити не запітнілою. Розміру нагрівача 25*25 см достатньо, щоб бачити відображення свого обличчя в сильно зволоженій ванній кімнаті. Більший розмір нагрівача забезпечить відповідно велику область нагріву, вільну від запітніння.

Також варто врахувати, що область дзеркала, що нагрівається, дещо більше розміру нагрівача. Зони дзеркала у безпосередній близькості від світлових зон також трохи нагріваються і не запітнівають.

Як настроїти яскравість вмонтованого годинника?

Яскравість світіння вмонтованого годинника можна відрегулювати, натиснувши дві кнопки налаштування часу одночасно.

Гарантія і післягарантійне обслуговування
Термін гарантії.

Термін гарантії на наші дзеркала складає 3 роки з моменту купівлі. Для серії EcoLED термін гарантії 1 рік.

Як здійснюється гарантійне обслуговування?

При виникненні технічних проблем з дзеркалом Juergen під час гарантійного періоду повідомте про це за адресою support@j-mirror.com чи іншим зручним для Вас способом. У повідомленні необхідно вказати номер замовлення Вашого дзеркала і описати виниклу проблему.

Якщо усунення проблеми потребує нашого втручання, то Вам буде необхідно відправити дзеркало в оригінальній упаковці за нашою адресою, вказаною в розділі Контакти. З цією метою обов'язково зберігайте оригінальну упаковку на час гарантійного терміну.

Впродовж 9-12 робочих днів з моменту отримання дзеркала ми відремонтуємо його і вишлемо Вам за свій рахунок.

Чи можливе післягарантійне обслуговування?

Так. З питань технічного обслуговування дзеркал Juergen в постгарантійний період Ви можете направити запит за адресою support@j-mirror.com, вказуючи номер замовлення Вашого дзеркала і короткий опис проблеми. Ми дамо відповідь Вам в максимально стислий термін.